Program dla szkół i przedszkoli

Piątek, 1 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie CAVALIADY w Lublinie dla grup szkolnych i przedszkolnych w piątek, 1 lutego.

Najmłodsi Goście CAVALIADY poznają zasady konkursów jeździeckich, dowiedzą się więcej na temat sportu jeździeckiego i hodowli koni, a także zapoznają się ze sprzętem jeździeckim i specyfiką utrzymana konia. Podczas piątkowych konkursów dzieci będą mogły podziwiać najlepszych, polskich zawodników i zagraniczne gwiazdy „w akcji”. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci w piątek, 1 lutego, w godzinach od 09.00 do 15.30.

Jak zgłosić grupę?

  1. Zapoznaj się z regulaminem -> REGULAMIN
  2. Wypełnij, wydrukuj, podpisz listę szkolną i wyślij skan na adres edukacja@cavaliada.pl

Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia. Liczba szkół i miejsc ograniczona!

Kontakt: karina.olszewska@grupamtp.pl

Zwiedzanie ekspozycji ma charakter fakultatywny i nie nosi cech programu edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej w rozumieniu przepisów ustawy o systemie oświaty. Trasa zwiedzania będzie dostosowana do aktualnie trwających atrakcji.

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów na CAVALIADĘ!

CAVALIADA Lublin, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, Lublin
Bezpłatny parking: Arena Lublin
Regulamin dla zwiedzających>>>
Regulamin CAVALIADA Tour>>>

Targi

Wystawcy targów sprzętu i akcesoriów jeździeckich zaprezentują swoją ofertę. Znajdziemy tu największy wybór produktów związanych z branżą konną. Producenci oraz dystrybutorzy przedstawią uczestnikom targów premiery, sezonowe oferty na zimę i nie tylko.