AKTUALNOŚCI

CAVALIADA Lublin już za 3 tygodnie

9 stycznia 2019

Już 31 stycznia, po raz siódmy na terenie Targów Lublin rozpocznie się CAVALIADA – wielkie jeździeckie święto.

Od czwartku do niedzieli kibice będą mogli zobaczyć najlepszych zawodników z Polski i Europy, a zmagania rozgrywać się będą w czterech konkurencjach jeździeckich: skokach przez przeszkody, WKKW, ujeżdżeniu i powożeniu. Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak niezwykle szybki i muzyczny Speed&Music, Potęga Skoku, a także Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. W ramach CAVALIADY Tour odbędzie się też Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW.

CAVALIADA w Lublinie dzięki niepowtarzalnej publiczności zawsze gwarantuje niesamowite emocje również dla nas, zawodników. Mam nadzieję na kolejny, udany występ, który pozwoli mi utrzymać pozycję lidera rankingu – powiedział Paweł Warszawski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski WKKW i lider rankingu Lotto Eventing Tour.

Dwoma najbardziej prestiżowymi, pod kątem sportowym konkursami będą: piątkowa duża runda i niedzielne Grand Prix Lublina o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego. Obydwa są zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej i CAVALIADA Tour.

Ponadto ogromne emocje wśród publiczności z pewnością wywołają zmagania dzieci na kucach w zawodach z cyklu CAVALIADA Future i konkursie sztafet. Nie zabraknie również pokazów dla publiczności, a także targów sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

Dodatkowo, dla grup szkolnych i przedszkolnych przygotowaliśmy bezpłatne zwiedzanie CAVALADY. W piątek, 1 lutego najmłodsi goście będą mogli podziwiać na arenie głównej zmagania najlepszych par. Więcej o akcji TUTAJ.

CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 r.
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11
KUP BILET:
www.ticketmaster.pl oraz tixer.pl, a także w salonach EMPIK