AKTUALNOŚCI

Historyczne wyniki Polaków

7 kwietnia 2019

Finał Pucharu Świata w Goteborgu zakończony, a zwycięzcą po raz trzeci został Steve Guerdat ze Szwajcarii. Nasi reprezentanci, Jarosław Skrzyczyński i Wojciech Wojcianiec spisali się fenomenalnie i zajęli odpowiednio 12 i 18 miejsce. Rezultat Jarosława Skrzyczyńskiego, który dosiadał klaczy Chacclana jest najlepszym wynikiem w historii polskiego jeździectwa. Z 18 miejsca cieszy się również Wojciech Wojcianiec, […]

Finał Pucharu Świata w Goteborgu zakończony, a zwycięzcą po raz trzeci został Steve Guerdat ze Szwajcarii. Nasi reprezentanci, Jarosław Skrzyczyński i Wojciech Wojcianiec spisali się fenomenalnie i zajęli odpowiednio 12 i 18 miejsce.

Rezultat Jarosława Skrzyczyńskiego, który dosiadał klaczy Chacclana jest najlepszym wynikiem w historii polskiego jeździectwa. Z 18 miejsca cieszy się również Wojciech Wojcianiec, ponieważ dla niego i dla ogiera Naccord Melloni, był to debiut w Finale Pucharu Świata.