Organizator:

Baborówko Jumping Show już w ten weekend

Podziel się

Mistrz Polski Seniorów, ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix, olimpijczyk z Łotwy czy zwycięzca Derby w Hamburgu - to tylko niewielka część zawodników, którzy pojawią się w ten weekend w Baborówku. Druga edycja Baborówko Jumping Show przyciągnęła znakomite nazwiska ze świata sportu jeździeckiego.

Baborówko Jumping Show to międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, które odbędą się w weekend 18-20.08 w podpoznańskim Ośrodku Jeździeckim Baborówko. Podczas wydarzenia zostaną rozegrane konkursy rangi CSI2*, CSI1*, CSICh-B oraz CSIYH1*.

Zeszłoroczny sukces i świetne opinie wśród zawodników sprawiły, że tegoroczna edycja przyciągnęła do Polski jeźdźców z 10 krajów, w tym z Niemiec, Australii, Litwy czy Uzbekistanu. Na masterliście CSI2* pojawiły się nazwiska takie jak: Tomasz Miśkiewicz (tegoroczny Mistrz Polski Seniorów), Dawid Kubiak (który powalczy o powtórne zwycięstwo w Grand Prix Baborówka), Marvin Jüngel (tegoroczny zwycięzca Derby w Hamburgu) czy Kristaps Neretnieks (litewski uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio).

Masterlista TUTAJ

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji jest Baborówko Foal Auction, czyli hybrydowa aukcja źrebiąt skokowych, która odbędzie się w sobotę 19.08 na arenie głównej zawodów. Udział mogą wziąć uczestnicy wydarzenia, ale także wszystkie osoby zarejestrowane na platformie equibid.pl.

Więcej informacji nt. zawodów znaleźć można na stronie internetowej organizatora TUTAJ

Źródło: Informacja prasowa