👉 CAVALIADA Warszawa 16-19.11.2023  

Organizator:

CAVALIADA Horse Auction 2021

Podziel się

CAVALIADA Horse Auction po raz pierwszy w Poznaniu

 

CAVALIADA Horse Auction to nowy projekt aukcyjny na polskim rynku jeździeckim.

 

17 grudnia 2021 r., w piątek o godz. 21.00, podczas poznańskiej edycji CAVALIADY odbędzie się pierwsza aukcja koni skokowych pod marką CAVALIADA Horse Auction. W ramach aukcji zaprezentowane zostaną konie 2 i 3-letnie z predyspozycjami do skoków przesz przeszkody, a sama licytacja odbędzie się w formule hybrydowej - na żywo w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz online na platformie Equibid. Nowy projekt jest efektem współpracy dwóch znanych marek jakimi są CAVALIADA (Grupa MTP) i Baborówko Horse Auctions.

 

- Aukcje koni  mają już ugruntowaną pozycję na zachodzie Europy, gdzie cieszą się dużą popularnością wśród hodowców, jeźdźców i właścicieli koni. Od wielu lat możemy obserwować dynamiczny rozwój hodowli koni w Polsce, który naszym zdaniem jest niezbędny do dalszego rozwoju polskiego jeździectwa. Wykorzystując potencjał poznańskiej CAVALIADY, która od ponad dziesięciu lat jest miejscem spotkań całej branży jeździeckiej, podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego projektu jakim jest CAVALIADA Horse Auction – mówi Filip Bittner, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego CAVALIADA Tour.

 

Do udziału w aukcji organizatorzy zapraszają właścicieli koni skokowych z roczników 2018 i 2019 wyhodowanych w Polsce, zarejestrowanych we wszystkich księgach zrzeszonych w WBFSH. Zgłoszenia zawierające rodowód, zdjęcie i film zgłaszanego konia prosimy przesyłać na adres auctions@baborowko.pl w terminie do 19 listopada 2021 r.

 

Zakwalifikowane konie wezmą udział w sesji fotograficznej i video, która odbędzie się w 23 listopada 2021 r. (wtorek) w Baborówku. Ponadto konie zostaną poddane kompleksowym badaniom weterynaryjnym, obejmującym m.in. 14 zdjęć RTG, endoskopię i szczegółowe badanie kliniczne.

 

W sprawie szczegółowych informacji dla właścicieli koni zapraszamy do kontaktu: +48 606 875 999