Organizator:

CAVALIADA Kraków za 2 tygodnie!

Podziel się

CAVALIADA Kraków - finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody rozpocznie się już za dwa tygodnie.

Królewskie Miasto Kraków już po raz trzeci zamieni się w międzynarodową stolicę skoków przez przeszkody. Dla zawodników jest to kolejna okazja do wystartowania na największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – TAURON Arena Kraków, a także do zdobycia cennego doświadczenia na wymagających parkurach. Dzięki współpracy i zaangażowaniu organizatorów – Grupy MTP i Gminy Miejskiej Kraków, z roku na rok wzrasta prestiż krakowskiej edycji CAVALIADY.

Zawody w skokach przez przeszkody przyciągną na start najlepszych zawodników z Polski i Europy. Sportowe emocje na najwyższym poziomie zapewni finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Dla zawodników walczących o awans do Finału Pucharu Świata, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia w Göteborgu Kraków to ostatni i najważniejszy przystanek w walce o spełnienie marzeń. To właśnie podczas CAVALIADY poznamy trzech najlepszych zawodników naszej ligi, którzy zakwalifikują się do finału. Najważniejszym punktem programu będzie niedzielne Grand Prix o nagrodę Prezesa PKO Banku Polskiego – sponsora głównego CAVALIADA, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

Zachęcamy do kibicowania swoim ulubionym zawodnikom oraz do śledzenia na żywo rywalizacji sportowej za pomocą transmisji online w CAVALIADA TV. Na oglądających czekają przede wszystkim konkursy w ramach międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody, konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi, CAVALIADA Future - dzieci na kucach, a także uwielbiana Potęga Skoku, Speed&Music oraz pokazy. Nasze kamery zawędrują też za kulisy, żebyście mogli lepiej poznać świat jeździecki "od kuchni" i zobaczyć, jak podczas zawodów pracują jeźdźcy, luzacy, osoby oficjalne i organizatorzy.

Ze względu na obowiązujące przepisy zawody będą rozgrywane bez udziału publiczności. Zapraszamy więc do oglądania transmisji online i skorzystania z oferty na www.live.cavaliada.pl.

Chcesz zobaczyć transmisję LIVE? KLIKNIJ TUTAJ!