Organizator:

CAVALIADA Poznań 2020 odwołana

Podziel się

Respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szanowni Państwo,

respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jako organizatorzy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by wspólne przeżywanie sportowych emocji przez zawodników, kibiców, wystawców, sponsorów oraz wszystkich miłośników koni i sportu jeździeckiego było corocznym Wielkim Świętem Jeździectwa. W obecnej sytuacji – niestety – nie jest to możliwe.

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media (FB-TUTAJ Instagram-TUTAJ). Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

#WeAreCavaliada
Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour

Co z biletami?

W zaistniałej sytuacji możemy zaproponować Państwu jedno z trzech przedstawionych poniżej alternatywnych rozwiązań:

  • wymiana na gadżet: zakupiony bilet można wymienić na kultowe gadżety CAVALIADA. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów zarówno dla pasjonatów jeździectwa, jak i dla fanów zawodów CAVALIADA. Atrakcyjna oferta sklepu jest dostępna pod adresem: https://shop.tobilet.pl/event/cavaliada/ lub poprzez wybór zakładki GADŻETY na oficjalnej stronie wydarzenia (https://cavaliada.pl/). Przy wyborze gadżetów chętnie posłużymy Państwu doradztwem w zakresie rozmiaru i koloru. W przypadku zainteresowania wymianą biletu na gadżet prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.plw terminie do 31 grudnia 2020 r.

  • wymiana na voucher: oferowany przez nas voucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wymiany biletu to prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.plw terminie do 31 grudnia 2020 r.

  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl , podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 3 grudnia 2020 r.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.” Za wszelkie niedogodności przepraszamy.