Organizator:

CAVALIADA Summer odwołana

Podziel się

CAVALIADA Summer odwołana

Jako organizatorzy Cavaliady jesteśmy świadomi, jak kluczowe jest organizowanie wydarzenia
na najwyższym, światowym poziomie. Cavaliada Tour to bowiem nie tylko zawody sportowe, lecz wyjątkowe, skupiające międzynarodową społeczność wydarzenie, które wymaga holistycznego podejścia.

Tworząc tę unikalną markę, od 15 lat zapraszamy Państwa w podróż w świat sportu, stylu i elegancji. Każdorazowo dążąc do stworzenia atmosfery, która nie tylko spełni, ale i przekroczy Państwa oczekiwania.

Nasza pasja do organizacji najlepszego wydarzenia jeździeckiego w Europie jest niezmienne silna.
W tym roku napotykaliśmy jednak na przeszkody, które uniemożliwiają nam osiągnięcie tego celu
w Świnoujściu. Dlatego planowana na czerwiec Cavaliada Summer nie odbędzie się w tym roku. Podjęliśmy tę decyzję z myślą o utrzymaniu pozostałych wydarzeń cyklu na światowym poziomie.
Jest to strategiczny krok, mający na celu zachowanie znanych publiczności najwyższych standardów organizacyjnych, prestiżu i właściwej oprawy naszych imprez.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zrozumienie społeczności jeździeckiej oraz partnerów. Wierzymy, że skupienie się na pozostałych lokalizacjach Cavaliady Tour pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć zasięg i skalę tego wyjątkowego wydarzenia, a naszej Cavaliadowej Rodzinie zapewnić sportowe emocje i inspiracje, na jakie zasługuje.

 

CAVALIADA Team

                                                                                                                                                    #wearecavaliada