ENTRY:

👉 CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 - Main Entry from Aleje Interferie 1  

Organizator:

CAVALIADAxCityDiet

Podziel się

Kochasz jazdę konną? Kochaj też siebie! CAVALIADA & CITY DIET łączą siły w jednym ważnym celu - propagowanie zdrowego odżywiania w środowisku jeździeckim. Dowiedz się więcej...

Jazda konna niewątpliwie pochłania bez reszty. Dbamy o nasze konie najlepiej jak potrafimy. Pracujemy nad ich kondycję, poświęcamy czas na dobór odpowiedniego żywienia, korzystamy z usług końskich fizjoterapeutów, osteopatów czy masażystów. Pamiętajmy, że jeździectwo to jednak PARA: koń i jeździec, dlatego dbajmy też o siebie samych!
Kluczem do sukcesu zawodnika jest połączenie aktywności w formie ukochanego sportu z odpowiednimi zdrowymi posiłkami. Właśnie dlatego, wraz z naszym partnerem CityDiet postawiliśmy sobie za cel promowanie zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia wśród jeźdźców - zarówno amatorów, jak i zawodowców.
 
Zaprosiliśmy do współpracy zawodników, którzy mają świadomość tego, jak ważne są te elementy w swojej codziennej pracy z końmi.
Dalia Lehmann:
W ostatnim czasie miałam okazję testować dietę pudełkowa z CityDiet i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jedzenie od początku mi podpasowało, gdyż posiłki były bardzo urozmaicone i nic się nie powtarzało. Jednak myślę, że największym plusem jest możliwość personalizacji menu”.

CityDiet to nie tylko dieta pudełkowa. To koncept, który codziennie dostarczamy do Twojego domu. Posiłki, które od nas otrzymujesz są zawsze świeże i zbilansowane, ponieważ wierzymy w to, że sposób odżywiania przekłada się na zdrowie i samopoczucie.

Doświadczeni zawodnicy bardzo dobrze wiedzą jak ważne jest żywienie koni, jak zbilansowana dieta może poprawić siłę, kondycję, szybkość regeneracji oraz wpłynąć na temperament konia. Czas zabrać się za siebie i zadbać o własne zdrowie! W końcu jeździectwo to jeden z niewielu sportów gdzie liczy się zdrowie i forma wyjątkowej pary - jeździec & koń. Pozwól fachowcom zadbać o Twoje żywienie, postaw na City Diet! 

Zapraszamy do przeczytania naszych artykułów: 
#CAVALIADAxCityDiet