Organizator:

Czym jest CAVALIADA Summer?

Podziel się

CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie jeździeckie w Polsce!


W lipcu 2016 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie w ramach obchodów 95lecia działalności zorganizowały wyjątkowe wydarzenie - CAVALIADA Summer Jumping w Kołobrzegu. To pierwsze i na chwilę obecną jedyne w Europie Międzynarodowe Zawody Jeździeckie rozegrane bezpośrednio na plaży. Wydarzenie przyciągnęło ponad 150 zawodników z 3 kontynentów, 12 krajów, w 4 konkurencjach jeździeckich.
Rywalizacja odbyła się w ramach 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz w ramach Zawodów Ogólnopolskich w WKKW, Ujeżdżeniu i Powożeniu Zaprzęgami Dwukonnymi. 
CAVALIADA Summer Jumping w Kołobrzegu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem ze strony publiczności. Trybuny bardzo szybko wypełniły się po brzegi miłośnikami jeździectwa i nie tylko. 

Po 7 latach CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie!

W czerwcu 2023 roku zobaczymy się na najszerszej plaży w Polsce - w Świnoujściu.
W ramach wydarzenia planowana jest organizacja 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Powożeniu oraz Woltyżerce. Poza częścią sportową nie zabraknie ciekawych pokazów oraz Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. 

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT - CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach wydarzenia zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć między sobą o cenne punkty. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się we wszystkich proponowanych konkurencjach jeździeckich.

SHOW - Nieodłącznym elementem CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji pięknych koni oraz ich niezwykłych umiejętności po pokazy kaskaderskie.

TARGI - CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

Bilety na CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 są dostępne za pośrednictwem bileterii ToBilet.pl.
Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, nie gwarantujemy dostępności biletów w kasach podczas trwania wydarzenia. 
Organizator zastrzega sobie możliwość czasowego wstrzymania sprzedaży, zamiany ilości dostępnych biletów oraz ich ceny w trakcie sprzedaży. 
Bilet upoważnia do wejścia na teren całego wydarzenia: SPORT, TARGI, POKAZY.