Organizator:

Future – na styl z rozgrywką

Podziel się

Propozycje zawodów CAVALIADA Future w Warszawie zostały zatwierdzone. Panel zgłoszeń będzie otwarty do 27 października.

Prawo startu przed publicznością CAVALIADA Tour 2021/2022 uzyska po 8 zawodników w każdej z kategorii, w tym automatycznie złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2, które zostaną rozegrane w Jakubowicach oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2, które odbędą się w Sopocie.

CAVALIADA Future to dwa konkursy, które odbędą się w sobotę i niedzielę. Konkursy są podzielone na kategorię mini i midi.

- Wprowadziliśmy zmianę w sobotnim konkursie dla dzieci. Zamiast konkursu na punkty i czas zostanie rozegrany konkurs z oceną stylu jeźdźca, a sędziami będą najlepsi polscy zawodnicy biorący udział w CSI. To oni na podstawie stylu i oczywiście błędów na przeszkodach wyłonią najlepszą trójkę, która weźmie udział w rozgrywce na czas – mówi Szymon Tarant, Dyrektor Sportowy CAVALIADA Tour.

W sobotę wieczorem odbędzie się rozrywkowa sztafeta, w której do rywalizacji przystąpią drużyny składające się z zawodnika kategorii mini, midi oraz doświadczonego jeźdźca, który trasę sztafety będzie pokonywać samochodem marki Mercedes-Benz.

W niedzielę dzieci powalczą w konkursie z rozgrywką, dokładnie tak jak ich doświadczeni koledzy w CAVALIADA Grand Prix.

Propozycje zawodów w Warszawie TUTAJ

Regulamin rozgrywek CAVALIADA Future TUTAJ