Organizator:

Gotowi na CAVALIADA Tour 2022/2023!

Podziel się

Nie możesz tego przegapić! Największa impreza jeździecka w Polsce - CAVALIADA Tour rozpocznie się w listopadzie. 4 lokalizacje, 5 konkursów, niezliczone emocje. Dowiedz się więcej...

CAVALIADA Tour 2022/2023 składać się będzie z następujących edycji:

10-13.11.2022 – CSI2*W Warsaw, COS Torwar

15-18.12.2022 – CSI3*W Poznań, MTP Poznań Expo

02-05.02.2023 – CSI2* Sopot, ERGO Arena

02-05.03.2023 – CSI3*-W Krakow – TAURON Arena

BILETY TUTAJ

4 lokacje, 5 konkursów, niezliczone emocje

Co czeka kibiców i zawodników w programie każdej edycji? Każdy z nich będzie nieco inny.

Cykl zainauguruje CAVALIADA w Warszawie, która po raz drugi odbędzie się podczas długiego weekendu Narodowego Święta Niepodległości. Odbędą się zatem uroczyste pokazy Wojska Polskiego oraz atrakcje dla publiczności. W programie zawody w skokach przez przeszkody, powożenia, WKKW i woltyżerki.

Poznań to największa edycja CAVALIADY. W grudniu, w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich chcą startować wszyscy najlepsi z całej Europy. Zawody odbywają się na dwóch arenach, a oprócz skoków przez przeszkody, powożenia i WKKW zobaczymy także woltyżerkę i ujeżdżenie. Po raz drugi odbędzie się też CAVALIADA Horse Auction – prestiżowa aukcja koni skokowych. Nowością będzie finał rozgrywek Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego – Wielkopolski Talent Roku. To cykl zawodów dla młodych adeptów jeździectwa, których finał odbędzie się na CAVALIADZIE w Poznaniu. Wszystkie konkurencje sportowe będą przeplatane pokazami, jakich jeszcze na CAVALIADZIE nie było. Dla komfortu zarówno kibiców, jak i zawodników, wydarzenie w Poznaniu odbędzie się w połączonych ze sobą pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Po bardzo udanej pierwszej edycji zawodów w ERGO Arenie, CAVALIADA zawita do Sopotu po raz drugi. Doskonałe warunki dla jeźdźców oraz kibiców, którzy zgotowali niezwykły doping swoim ulubionym zawodnikom, pozytywnie zaskoczyły organizatorów. W Sopocie będzie można zobaczyć zawodników konkurencji skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW oraz woltyżerki.

Wielki finał cyklu odbędzie się po raz drugi w Krakowie. Będzie to nie tylko finał trzech rankingów CAVALIADY w skokach przez przeszkody, powożeniu i WKKW, ale również finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. W TAURON Arenie Kraków odbędą się również zawody w ujeżdżeniu.

Czym jest CAVALIADA Tour?

CAVALIADA to największa impreza jeździecka w Polsce. Przez cztery dni zawodów indywidualnych na arenie można zobaczyć zawodników rywalizujących w zawodach w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu, skokach i WKKW. Najmłodsi uczestnicy biorą udział w CAVALIADA Future – konkursach dla dzieci na kucykach. CAVALIADA to także kwalifikacje i finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

CAVALIADA to nie tylko impreza sportowa, ale także największe w Polsce Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Łącznie można odwiedzić ponad 200 wystawców oferujących m.in.: sprzęt dla koni, jeźdźców, paszę, odżywki, usługi oraz wozy konne. Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest bogata oferta pokazów i atrakcji dla publiczności.

W ostatniej trasie na arenach czterech miast rywalizowało ponad 1200 koni, a na trybunach zgromadziło się 60 tysięcy kibiców.

Bilety dostępne tylko na stronie www.tobilet.pl

 

Sponsorem głównym rozgrywek CAVALIADA Tour 2022/2023 jest PKO Bank Polski.