Organizator:

IV kwalifikacja do CAVALIADA Future za nami

Podziel się

IV eliminację do CAVALIADA Future, która odbyła się w JKS Salio wygrały: Małgorzata Babczyńska i Zofia Ciszek.

Do startu w kategorii mini stanęło 31 par, z czego aż 20 pokonało parkur podstawowy bezbłędnie. Najlepsza w rozgrywce była Zofia Ciszek i Bełt, która przekroczyła celowniki w czasie 29,42 sekundy. Drugie miejsce zajęła Maja Kliś na Klarze (29,66 sekundy), a trzecie Paulina Słoniec na Wendy (30,08).

Wyniki TUTAJ

Tym samym, po niedzielnym zwycięstwie Zofia Ciszek z KJ Akademia Kucania awansowała na 1 miejsce, które zajmuje teraz ex aequo z nieobecną w JKS Salio Nel Skotarczak. Trzecie miejsce w rankingu po świetnych przejazdach utrzymuje Paulina Słoniec z KJ Trachy Sośnicowice.

Zwycięstwo w trzeciej kwalifikacji umocniło Nel Skotarczak na pozycji liderki rankingu kategorii Mini. Drugie miejsce zajmuje obecnie Zofia Ciszek z KJ Akademia Kucania, a na miejsce trzecie z piątego awansowała Paulina Słoniec z KJ Trachy Sośnicowice. Do pierwszego miejsca dzielą ją zaledwie 4 punkty.

Małgorzata Babczyńska na Gateau Hello Dolly wygrała niedzielną kwalifikację kategorii Midi. Tym samym utrzymuje się na pierwszym miejscu rankingu CAVALIADA Future. Drugie miejsce, po 26-konnej rozgrywce zajęła Paulina Słoniec na Anapon Moonlight Dancer, a trzecie Weronika Mucha na Demon Del.

Wyniki TUTAJ

W rankingu po IV kwalifikacji na drugie miejsce z czwartego awansowała Karolina Wernerowicz z KJ Akademia Kucania, a na miejscu trzecim jest obecnie dotychczasowa liderka - Zuzanna Przybylska z JUKS Abakus Kaczyna.

Pełny ranking CAVALIADA Future po IV kwalifikacji TUTAJ

Przed nami ostatnie zawody kwalifikacyjne:

HZO DiM Jaszkowo – 06-08.11.2020 r.

HZO DiM Michałowice ‑ 20–22.11.2020 r.

Prawo startu w CAVALIADA FUTURE uzyska 8 zawodników w każdej kategorii w tym:

w kategorii mini: złoci medaliści Pucharu Polski Kuców – Jakubowice 2020, Halowego Pucharu Polski Kuców – Leszno 2020 w grupie A1 pod warunkiem, że zawody te zakończą się nie później niż 13 listopada 2020 r. oraz pozostali według rankingu kwalifikacyjnego CAVALIADA Future;

w kategorii midi: złoci medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 – Jakubowice 2020, Halowego Pucharu Polski Kuców – Leszno 2020 w grupie A2 pod warunkiem, że zawody te zakończą się nie później niż 13 listopada 2020 r. oraz pozostali według rankingu kwalifikacyjnego CAVALIADA Future