Organizator:

Oferta VIP – wydarzenie w prestiżowej przestrzeni

Podziel się

Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie.  Zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet na Trybunę VIP i poczuj się wyjątkowo.


Strefa VIP sprzyja zarówno spotkaniom, jak i chwili relaksu przy kawie.

To ulubione miejsce topowych zawodników, biznesmenów, celebrytów i wielu osób związanych z branżą.
Do strefy VIP mają wstęp wyłącznie goście z Trybuny VIP oraz Stolika VIP. 

Dla naszych Gości VIP przygotowaliśmy prestiżową przestrzeń, na którą składa się Loża VIP oraz Strefa VIP połączona z trybuną. Loża VIP Idealnie spełnia warunki dla spotkań biznesowych, ale również daje możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu”. Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana. Natomiast Strefa VIP to przestrzeń, w której odpoczniecie Państwo w przerwach od konkursów, doskonała do rozmów i zabawy. Połączona jest ze dedykowaną Trybuną VIP, z której goście mogą oglądać zmagania sportowe.

 

Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie. 

Loża VIP stoliki 6cio osobowe z idealnym widokiem na  arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich, pełna obsługa kelnerska przy stoliku, przekąski i napoje oraz dania serwowane przez cały dzień. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może zasiąść na TRYBUNIE VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni (Strefie VIP) poza areną główną.

Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora - Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067

Loża VIP wyznaczona jest wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP, którzy wcześniej dokonali rezerwacji. Bez wątpienia jest to idealne miejsce spotkań biznesowych, ale również możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu” wraz z rodziną.

Doskonała obsługa i przepyszneh dania sprawia, że ta prestiżowa przestrzeń z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem.
Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana.

 

Trybuna VIP - wygodna przestrzeń cateringogo-wypoczynkowa połączona z trybuną VIP.
Wszystkim gościom VIP zapewniamy parking, dedykowane recepcje oraz wyżywienie w postaci przekąsek i dania szefa kuchni.