Organizator:

Rozpocznij rodzinne wakacje z CAVALIADĄ Summer!

Podziel się

CAVALIADA Summer w Świnoujściu 2023 to idealne rozpoczęcie rodzinnych wakacji. Śłońce, gorący piasek, morze, tłumy rozkrzyczanych kibiców i najlepsi zawodnicy na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce.


 

Przedostatni tydzień czerwca oznacza nic innego jak wyjątkowe, pełne sportowych emocji wydarzenie jeździeckie, które już 22-25 czerwca będziemy mieli okazję zobaczyć na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce. 
To właśnie tam rozegra się prawdziwe show, które z pewnością wywoła wśród wszystkich cavaliadowych kibiców niezapomniane wrażenia. 

CAVALIADA Summer w Świnoujściu, to wydarzenie skierowane do szerokiej publiczoności. Bogaty program zawodów zaplanowany jest na wszystkie cztery dni, dzięki czemu nikt nie będzie się nudził.

CAVALIADA skierowana jest zarówno do prawdziwych miłośników jeździectwa, ale też do rodzin z dziećmi, stanowiąc idealny wypełniacz czasu podczas wspólnego, rodzinnego weekendu - warto tutaj zaznaczyć, że pierwsze wyjście na CAVALIADĘ często staje się coroczną tradycją. 
Cztery pełne dni zdrowej rywalizacji zawodników, widowisko na wysokim sportowym poziomie, piękne konie na wyciągnięcie ręki, wypełnione trybuny oraz ciekawa oferta zakupów na Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. 

 

 

Oprócz licznych konkursów pojawią się również dodatkowe formy atrakcji, m.in. ulubiona część pozasportowa cavaliadowej publiczności, czyli blok pokazów (od prezentacji pięknych koni po niezwykłe pokazy kaskaderskie), możliwość spotkania i zrobienia sobie zdjęcia z najważniejszymi nazwiskami w świecie jeździectwa czy możliwość pozyskania wiedzy od wystawców, którzy chętnie podzielą się wiedzą i pasją. 
Naszych najmłodszych zwiedzających z pewnością zainteresują konkursy CAVALIADA Future, w których wystartują dzieci na kucach. 

 Każdego dnia odbędą się niezwykle widowiskowe konkursy specjalne. W czwartek szczególnej uwadze polecamy najtrudniejszy i najbardziej emocjonujący konkurs, w którym będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych zawodników i niezawodne konie, czyli Dużą Rundę. Warty uwagi z pewnością będzie również Konkurs Drużynowy, w którym wystartuje od kilku do kilkunastu par. Tego samego dnia jako wieczorną rozrywkę polecamy blok pokazowy, podczas którego gwarantujemy sporo dobrej zabawy. W piątek natomiast jednym z punktów programu jest uwielbiane przez publiczność powożenie zaprzęgami - w ramach CAVALIADY Summer w Świnoujściu, publiczność zobaczy trzy konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi. Tego dnia również nie zabraknie wieczornego bloku pokazowego. Sobota wypełniona jest różnorodnością - dwa konkursy CAVALIADA Future - konkurs klasyczny oraz sztafeta, w której wystąpią zarówno dzieci jak i dorośli oraz konie i samochód. Sobota to także dynamiczny i widowiskowy konkurs szybkości Speed & Music. A w niedzielę - wielki finał rywalizacji, CAVALIADA Future oraz GRAND PRIX.

 

 Pokazy 

Nieodłącznym elementem, wzbudzającym wiele emocji na każdej CAVALIADZIE jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od wyczynów kaskaderskich, podczas których wykonywane są ekstremalne akrobacje, po prezentacje piękna koni i ukazanie więzi między końmi, a jeźdzcami. Podczas czerwcowego wydarzenia wieczorne bloki pokazowe to niespodzianka, którą szykujemy dla naszej ulubionej publiczności na zakończenie każdego dnia. 

 

 Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich

CAVALIADA to również szeroka oferta wystawców. Tematyka obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz aktywną formą wypoczynku. Zwiedzający znajdą tam między innymi: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa, branże i usługi. 

 

Kliknij tutaj i zobacz, które pozycje w programie najbardziej Cię interesują.