CAVALIADA Poznań 7-10.12.2023 👉 Bilety kupisz na: tobilet.pl 👈  

Organizator:

Strefa Ekspozycji na CAVALIADA Warszawa

Podziel się

Wybierz z kim chcesz się zobaczyć w tym roku. Zaplanuj swój czas na wydarzeniu CAVALIADA Warszawa, skorzystaj z wielu zaplanowanych atrakcji i zobacz naszą Strefę Ekspozycyjną. 

Już niedługo wszyscy miłośnicy jeździectwa spotkają się podczas czterech wyjątkowych dni wydarzenia CAVALIADA Warszawa. 10-13 listopada, na terenie COS Torwar czeka nas niezwykle emocjonujący czas. Każdy uczestnik będzie miał okazję między innymi zobaczyć starcia wysokiej klasy zawodników, podziwiać pokazy akrobatyczne czy przejść się po stoiskach i zapoznać z ofertą naszych wystawców podczas Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. 

Udział w największym wydarzeniu jeździeckim w Polsce jest niezapomnianą atrakcją nie tylko dla osób, które kochają konie, CAVALIADA jest otwarta na wszystkich. Z pewnością wspaniale odnajdą się tutaj rodziny z dziećmi - mnóstwo emocji, wiele atrakcji i przede wszystkim wspaniała zabawa urozmaicą długi listopadowy weekend. 

Oprócz wielu konkursów proponowanych w programie, równie ważną częścią całego wydarzenia jest Strefa Ekspozycji. Oprócz stałych firm, które współpracują z nami od wielu lat, pojawiają się także "nowe twarze", rozszerzając ofertę skierowaną do zwiedzających. Podczas targów nie zabraknie wystawców oferujących odzież i akcesoria, suplementy oraz paszę dla koni, a także preparaty pielęgnacyjne czy wyposażenie stajni. W tym roku możemy pochwalić się obecnością ponad 50 wystawców oraz powierzchnią stoisk, która wynosi razem 785m

Poniżej lista firm jakie można odwiedzić podczas Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.