UWAGA

W związku z decyzją Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa Equine Herpes Virus (EHV-1), CAVALIADA Kraków nie odbędzie się w terminie 11-14.03.2021  

Organizator: Grupa MTP

Zwroty biletów

Podziel się

Ważne informacje dotyczące zwrotów za zakupione bilety!

Szanowni Państwo, 

w związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną informujemy, że planowane przez nas wydarzenia odbędą się bez udziału publiczności. W trosce o bezpieczeństwo zawodników startujących w Międzynarodowych Zawodach Jeździeckich CAVALIADA Tour postanowiliśmy dokonać zmian w kalendarzu rozgrywanych imprez. CAVALIADA Lublin i CAVALIADA Kraków planowane na styczeń i luty zostały przeniesione do Poznania i zostaną rozegrane bez udziału publiczności jako CAVALIADA Winter Tour w dniach 11-14 i 18-21 lutego 2021. Finał LEC Pucharu Świata został przeniesiony z Warszawy do Krakowa i jest planowany w dniach 11-14 marca 2021, na chwilę obecną nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie. Zachęcamy wszystkich do oglądania relacji LIVE i śledzenia komunikatów na stronie organizatora. 

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na CAVALIADA Poznań 2020, CAVALIADA Lublin 2021, CAVALIADA Kraków 2021 i CAVALIADA Warszawa 2021 prosimy o kontakt z bileterią, w której zakupiono bilety. Zgodnie z regulaminem prosimy o przesłanie wiadomości na info@tobilet.pl . Zachęcamy do wymiany biletów na VOUCHER upoważniający do zakupu dowolnego biletu dostępnego na www.tobilet.pl lub na gadżet z CAVALIADA Shop.