ENTRY:

👉 CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 - Main Entry from Aleje Interferie 1  

Organizator:

Bilety i transmisja - CAVALIADA Summer Świnoujście

Podziel się

Wszystkie informacje o CAVALIADA Summer w Świnoujściu w jednym miejscu!


CAVALIADA Świnoujście
22 - 25.06.2023
Wejście na plażę (Aleja Interferie)


CAVALIADA
to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w Polsce. Każda edycja przyciąga rekordową ilość publiczności. Podstawę wydarzenia stanowią trzy filary Sport, Expo i Show. Rywalizacja sportowa to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody. Zawodnicy rywalizują w klasycznych konkursach skokowych jak również konkursach specjalnych - potęga skoku, konkursy szybkości. Dodatkowo program uzupełniają zawody krajowe w powożeniu zaprzęgami, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

W przerwach między konkursami warto odwiedzić strefę EXPO, gdzie nie brakuje bogatej oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wśród kilkudziesięciu firm bez problemu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.

Wisienką na torcie każdej CAVALIADY są pokazy! Wspaniałe konie, artyści, kaskaderzy a to wszystko na plaży przy zachodzie słońca! Koniecznie musicie zobaczyć wieczorne bloki pokazowe!

Bilety na CAVALIADA Summer są biletami całodziennymi, po wejściu na wydarzenie bilet wymieniany jest na opaskę na rękę, z którą dowolnie można wchodzić i wychodzić. Miejsca na trybunie nie są numerowane, można zająć dowolne wolne krzesełko w wyznaczonej strefie. W ramach biletów podstawowych nie przewiduje się miejsc parkingowych.

W sprzedaży są też dostępne całodzienne bilety na Trybunę VIP. W ramach biletu Trybuna VIP przewidziano parking, wstęp do Strefy VIP z przekąskami, napojami i wieczornymi daniami szefa kuchni oraz oddzielną Trybunę VIP.

Stoliki VIP nie są sprzedawane przez bileterie, osoby zainteresowane zakupem Stolika VIP prosimy o kontakt z koordynatorem strefy VIP.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, cena może ulec zmianie.

 

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET 


Po 7 latach CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie!

W czerwcu 2023 roku zobaczymy się na najszerszej plaży w Polsce - w Świnoujściu.
W ramach wydarzenia planowana jest organizacja 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Powożeniu oraz Woltyżerce.
Poza częścią sportową nie zabraknie ciekawych pokazów oraz Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.
W najbliższych tygodniach będziemy zwiększać ilość informacji dotyczących programu, atrakcji oraz przebiegu samego wydarzenia. 

 

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT - CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach wydarzenia zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć między sobą o cenne punkty. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się we wszystkich proponowanych konkurencjach jeździeckich.

SHOW - Nieodłącznym elementem CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji pięknych koni oraz ich niezwykłych umiejętności po pokazy kaskaderskie.

TARGI - CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 


CO W PROGRAMIE CAVALIADY?

<Kliknij, aby zobaczyć program>

 


WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI LIVE!

 

Nie możesz nas odwiedzić? Koniecznie oglądaj transmisję LIVE z CAVALIADA Summer Świnoujście 2023!

Transmisja będzie dostępna na naszej oficjalnej platformie streamingowej www.live.cavaliada.pl 

Co zyskujesz wykupując dostęp?

- dostęp do pełnej transmisji z całości programu wydarzenia

- w przerwach zapraszamy do transmisji ze studia CAVALIADA TV

- transmisja jest LIVE a więc na bieżąco możesz śledzić przebieg wydarzenia

- po zakończeniu wydarzenia przez 7 dni dostępne jest VOD dla osób, które zakupiły karnet


 

Wydarzenie odbędzie się na plaży w Świnoujściu w dniach od 22 do 25 czerwca 2023 roku. Wejście na CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 od Aleja Interferie. Każdy uczestnik przed wejściem na teren wydarzenia powinien wymienić bilet lub zaproszenie na opaskę logistyczną, z którą można wejść do odpowiedniej strefy (trybuna, strefa VIP, loża VIP).

STREFA VIP

 

MASZ PYTANIA?

 

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz