👉 CAVALIADA Warszawa 16-19.11.2023  

Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Sprawdź daty naszego wydarzenia i wybierz rodzaj biletu, który najbardziej Ci odpowiada. W sprzedaży bilety standardowe oraz VIP.


Wybierz bilet i przyjedź na wydarzenie.

Zaplanuj swoją następną przygodę z CAVALIADĄ!
Zobacz, które miasto interesuje Cię najbardziej - wybierz swoją ulubioną lokalizację.

Czy to tętniąca życiem stolica, duże miasto położone w samym sercu Wielkopolski, spokojne miasteczko nad morzem, czy może historyczne królewskie miasto?

 

Sprawdź daty naszego wydarzenia i wybierz rodzaj biletu, który najbardziej Ci odpowiada.

W sprzedaży mamy dla Was bilety standardowe oraz VIP.

Po dokonaniu zakupu biletu przygotuj się na niezapomniany dzień pełen emocji!

 

WYBIERZ BILET JUŻ TERAZ

 

W ofercie posiadamy również PAKIET GOLD (sześcio i cztero-osobowe stoliki, które nie są sprzedawane przez bileterię,osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z koordynatorem Stredy VIP -
Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067

Zobacz ofertę VIP Hospitality CAVALIADA TOUR 2023/20242023.CAVALIADA
to międzynarodowe zawody jeździeckie, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie.

 

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT - CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Krakowie. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się również w konkurencji Powożenia i WKKW. W trakcie CAVALIADA zawodnicy walczą o cenne punkty do Halowego Pucharu Polski, którego finały odbywają się w Krakowie.

SHOW - Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji koni arabskich, przez finałowe rozgrywki zaprzęgów huculskich o Kryształową Kulę po Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem. W latach poprzednich kibice mogli podziwiać występy La Pattat Dutka & Franczak Horse Show - piękno i precyzja najtrudniejszych elementów ujeżdżeniowych w magicznej aranżacji muzyki filmowej oraz energetyczne i szalone ewolucje na koniach w pełnym galopie w rockowym klimacie.

TARGI - CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Karina Czechowicz
Karina Czechowicz

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz