ENTRY:

👉 CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 - Main Entry from Aleje Interferie 1  

Organizator:

Czym jest CAVALIADA Summer

Podziel się

Wszystkie aktualne informacje na temat wydarzenia CAVALIADA Summer Świnoujście w jednym miejscu!

CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie jeździeckie w Polsce!

CAVALIADA Świnoujście
22 - 25.06.2023
Wejście na plażę (Aleja Interferie)


Bilety na CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 są dostępne za pośrednictwem bileterii ToBilet.pl.

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, nie gwarantujemy dostępności biletów w kasach podczas trwania wydarzenia. 
Organizator zastrzega sobie możliwość czasowego wstrzymania sprzedaży, zamiany ilości dostępnych biletów oraz ich ceny w trakcie sprzedaży. 
Bilet upoważnia do wejścia na teren całego wydarzenia: SPORT, TARGI, POKAZY.

 

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET 

 


W lipcu 2016 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie w ramach obchodów 95lecia działalności zorganizowały wyjątkowe wydarzenie - CAVALIADA Summer Jumping w Kołobrzegu.
To pierwsze i na chwilę obecną jedyne w Europie Międzynarodowe Zawody Jeździeckie rozegrane bezpośrednio na plaży.
Wydarzenie przyciągnęło ponad 150 zawodników z 3 kontynentów, 12 krajów, w 4 konkurencjach jeździeckich. Rywalizacja odbyła się w ramach 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz w ramach Zawodów Ogólnopolskich w WKKW, Ujeżdżeniu i Powożeniu Zaprzęgami Dwukonnymi. 

CAVALIADA Summer Jumping w Kołobrzegu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem ze strony publiczności. Trybuny bardzo szybko wypełniły się po brzegi miłośnikami jeździectwa i nie tylko. 


Po 7 latach CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie!

W czerwcu 2023 roku zobaczymy się na najszerszej plaży w Polsce - w Świnoujściu.
W ramach wydarzenia planowana jest organizacja 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody.
Poza częścią sportową nie zabraknie ciekawych pokazów oraz Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.
W najbliższych tygodniach będziemy zwiększać ilość informacji dotyczących programu, atrakcji oraz przebiegu samego wydarzenia. 

 

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT - CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach wydarzenia zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć między sobą o cenne punkty. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się we wszystkich proponowanych konkurencjach jeździeckich.

SHOW - Nieodłącznym elementem CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji pięknych koni oraz ich niezwykłych umiejętności po pokazy kaskaderskie.

TARGI - CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 


Każdy dzień CAVALIADY to niezwykle widowiskowe konkursy specjalne!

Czwartek - tego dnia szczególnej uwadze polecamy najtrudniejszy i najbardziej emocjonujący konkurs, w którym będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych zawodników i niezawodne konie, czyli Dużą Rundę. Warty uwagi z pewnością będzie również Konkurs Drużynowy, w którym wystartuje od kilku do kilkunastu par. A jako wieczorną rozrywkę polecamy blok pokazowy, podczas którego gwarantujemy sporo dobrej zabawy.

Piątek - jednym z punktów programu jest uwielbiane przez publiczność powożenie zaprzęgami - w ramach CAVALIADY Summer w Świnoujściu, publiczność zobaczy trzy konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi. Tego dnia również nie zabraknie wieczornego bloku pokazowego.

Sobota - wypełniona jest różnorodnością - dwa konkursy CAVALIADA Future - konkurs klasyczny oraz sztafeta, w której wystąpią zarówno dzieci jak i dorośli oraz konie i samochód. Sobota to także dynamiczny i widowiskowy konkurs szybkości Speed & Music.

Niedziela - wielki finał rywalizacji, CAVALIADA Future oraz GRAND PRIX.

 

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek