👉 CAVALIADA Warszawa 16-19.11.2023  

Organizator:

STREFA VIP - Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni

Podziel się

Dla naszych gości VIP przygotowaliśmy dwa pakiety: VIP oraz VIP GOLD - czyli dwie atrakcyjne i ekskluzywne przestrzenie, które stanowią idealne miejsce do prowadzenia rozmów i negocjacji biznesowych, budowania szeregu nowych kontaktów czy po prostu spędzenia miło czasu z rodziną. Zapoznaj się z ofertą VIP Hospitality CAVALIADA TOUR 2023/2024 i umów spotkania z klientami na największym wydarzeniu jeździeckim w Polsce.

Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni – zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet na Trybunę VIP!

Zobacz ofertę VIP Hospitality CAVALIADA TOUR 2023/2024

Spotkanie biznesowe na CAVALIADZIE? Dzięki Strefie VIP to jest możliwe.
Zarezerwuj PAKIETY VIP na największe wydarzenie jeździeckie w naszym kraju. 

Strefa VIP to doskonałe miejsce zarówno do spotkań biznesowych, utrzymywania relacji jak również nawiązywania nowych kontaktów. To idealna przestrzeń do rozmów połączonych z dobrą zabawą, a unikalny wystrój sprawia, że nasi goście mogą czuć się wyjątkowo podczas wydarzenia.

Strefa VIP to ulubione miejsce naszych gości ze świata mediów, polityki, sportu, topowych zadowników i wielu osób związanych z branżą, ale nie tylko.

Do strefy VIP mają wstęp wyłącznie klienci, którzy zakupili PAKIET VIP lub PAKIET VIP GOLD.Przygotowaliśmy dwa pakiety:

Ilość ekskluzywnych stolików w PAKIECIE VIP GOLD jest limitowana.

 

Dwa pakiety, czyli dwie atrakcyjne i ekskluzywne przestrzenie: 

1).
PAKIET VIP GOLD to sześcio oraz cztero-osobowe stoliki z idealnym widokiem na arenę główną, najwyższy komfort udziału w wydarzeniu, bliskość emocji jeździeckich, przekąski i napoje oraz dania serwowane przez cały dzień. Dodatkowo każdy gość, który wykupił PAKIET VIP GOLD, może zasiąść na trybunie vip oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni poza areną główną.

Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora - Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067

Usługi z PAKIETU VIP GOLD przeznaczone są wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP, którzy wcześniej dokonali rezerwacji.

 

2).
PAKIET VIP
to wygodna przestrzeń cateringowo-wypoczynkowa, w której nasi goście mają możliwość odpoczynku w przerwach od konkursów.
Otwarta konfiguracja, wygodne kanapy, możliwość rozmowy przy kawie pozwala uczestnikom nie tylko na chwilę relaksu, ale również na spokojne rozmowy i dobrą zabawę. Strefa połączona jest z trybuną VIP, gdzie można oglądać zmagania sportowe. 

Wszystkim naszym klientom VIP zapewniamy dedykowane recepcje oraz szatnie, a także wyżywienie w postaci przekąsek oraz dań szefa kuchni. 

 

POCZUJ EMOCJE Z BLISKA! 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Koordynatorem Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz