Organizator:

4 miasta

Podziel się

CAVALIADA to Tour rozgrywany zimą w 4 miastach Polski - w Warszawie, Poznaniu, Lublinie i Krakowie. Jednorazowo z okazji 95 lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizatora wydarzenia, w 2016 roku CAVALIADA odbyła się latem w Kołobrzegu.

WARSZAWA

Stolica Polski jest jedną z lokalizacji CAVALIADA Tour. Od wielu lat zawody goszczą na terenie Centralnego Ośrodku Sportu TORWAR przy ulicy Łazienkowskiej. CAVALIADA Warszawa zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców wypełniając ponad 30 sektorów po brzegi! Do 2019 roku to właśnie w Warszawie odbywały się Finały Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w ramach CAVALIADA Warszawa.

POZNAŃ

Stolicą CAVALIADY jest Poznań, to tu wszystko się zaczęło. Międzynarodowe Targi Poznańskie jako organizator zapewniają największą powierzchnię i prestiż tego wyjątkowego wydarzenia. To właśnie tutaj rywalizacja odbywa się na dwóch niezależnych arenach konkursowych, oddzielna hala dla największej w tej części Europy przestrzeni targowej mieszczącej Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, stajnie przygotowane na ponad 800 koni i zawsze wypełnione po brzegi trybuny.

SOPOT

Wydarzenie będzie gości na hali widowiskowo sportowej Ergo Arena położonej na placu dwóch miast - Sopotu i Gdańska. Pierwsza edycja CAVALIADA Sopot odbędzie się w pełnym wymiarze! 2 gwiazdkowe zawody międzynarodowe w skokach przez przeszkody, zawody ogólnopolskie w powożeniu, ujeżdżeniu i wkkw, bloki pokazowe oraz targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich. To wszystko czeka na miłośników jeździectwa w Sopocie.

Kraków

Królewskie miasto Kraków najnowszą lokalizacją CAVALIADA Tour. Największa hala widowiskowo sportowa w Polsce - TAURON Arena Kraków zdecydowanie przypadła do gustu zarówno zawodnikom jak i publiczności. W 2019 roku pierwszy raz w tym mieście zawitała CAVALIADA i zdecydowanie została przyjęta z wielkim zainteresowaniem i wsparciem społeczności lokalnej. Ponad 14 tysięcy miejsc na trybunach, największa Arena Główna, rewelacyjne warunki techniczne - tego nie da się wyobrazić, to trzeba zdecydowanie poczuć! Dla zawodników już sam wjazd na wypełnioną tak liczną publicznością arenę jest niesamowitym przeżyciem.