Organizator: Grupa MTP

4 miasta

15.03.2021 10:22:04

Podziel się

CAVALIADA to Tour rozgrywany zimą w 4 miastach Polski - w Warszawie, Poznaniu, Lublinie i Krakowie. Jednorazowo z okazji 95 lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich, organizatora wydarzenia, w 2016 roku CAVALIADA odbyła się latem w Kołobrzegu.

WARSZAWA

Stolica Polski jest jedną z lokalizacji CAVALIADA Tour. Od wielu lat zawody goszczą na terenie Centralnego Ośrodku Sportu TORWAR przy ulicy Łazienkowskiej. CAVALIADA Warszawa zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców wypełniając ponad 30 sektorów po brzegi! Do 2019 roku to właśnie w Warszawie odbywały się Finały Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w ramach CAVALIADA Warszawa.

POZNAŃ

Stolicą CAVALIADY jest Poznań, to tu wszystko się zaczęło. Międzynarodowe Targi Poznańskie jako organizator zapewniają największą powierzchnię i prestiż tego wyjątkowego wydarzenia. To właśnie tutaj rywalizacja odbywa się na dwóch niezależnych arenach konkursowych, oddzielna hala dla największej w tej części Europy przestrzeni targowej mieszczącej Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, stajnie przygotowane na ponad 800 koni i zawsze wypełnione po brzegi trybuny. W 2021 roku ze względu na pandemię koronawirusem w Poznaniu rozegrano dwutygodniowy CAVALIADA Winter Tour bez udziału publiczności, ta jednak dopisała przed odbiornikami oglądając pełną relację na platformie PPV oraz na kanale TVP Sport.

LUBLIN

CAVALIADA Lublin to wyjątkowe miejsce na mapie wydarzenia. 4 dni rywalizacji w 4 różnych konkurencjach jeździeckich na terenie Targów Lublin S.A. Miejsce to przyciąga wielu zawodników z za wschodnich granic naszego kraju. W Lublinie pomimo najmniejszej pojemności trybun nie brakuje gorącego dopingu! w 2020 roku wszystkie bilety zostały wyprzedane już przed rozpoczęciem zawodów.

Kraków

Królewskie miasto Kraków najnowszą lokalizacją CAVALIADA Tour. Największa hala widowiskowo sportowa w Polsce - TAURON Arena Kraków zdecydowanie przypadła do gustu zarówno zawodnikom jak i publiczności. W 2019 roku pierwszy raz w tym mieście zawitała CAVALIADA i zdecydowanie została przyjęta z wielkim zainteresowaniem i wsparciem społeczności lokalnej. Ponad 14 tysięcy miejsc na trybunach, największa Arena Główna, rewelacyjne warunki techniczne - tego nie da się wyobrazić, to trzeba zdecydowanie poczuć! Dla zawodników już sam wjazd na wypełnioną tak liczną publicznością arenę jest niesamowitym przeżyciem. W 2022 pierwszy raz planowany jest w tej lokalizacji Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.