Organizator:

Bilety

Podziel się

Świetnie, że nas odwiedzasz! Wybierz interesującą Cię lokalizację CAVALIADA Tour i kup bilet! Masz jakiekolwiek pytania? Na dole strony znajduje się bezpośredni kontakt, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

SPRZEDAŻ BILETÓW

TRANSMISJA PPV

 

 

SPRZEDAŻ BILETÓW NA CAVALIADA TOUR 2021/2022
za pośrednictwem platformy ToBilet.pl

Sprzedaż biletów odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Pula biletowa została podzielona na pulę dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 pełną dawką szczepionek dopuszczonych w Unii Europejskiej oraz na pulę dla osób niedeklarujących wykonania pełnego szczepienia oraz dzieci do 12 roku życia, które nie mogły się jeszcze zaszczepić. Dostęp do trybun jest taki sam dla każdej puli biletowej, miejsca nie są numerowane. W związku z obostrzeniami podjęto decyzję o nie wprowadzaniu biletów wielodniowych w postaci karnetów oraz nie dzieleniu soboty na sesję poranną i wieczorową. 

Zapraszamy na CAVALIADA Kraków 2022!

 

 

Program zawodów

 

 

Regulamin dla zwiedzających

 

CAVALIADA Poznań! To właśnie tu, w 2010 roku rozpoczęła się historia CAVALIADY. Dołącz do największej imprezy jeździeckiej w tej części Europy! Zobacz jak wyglądała CAVALIADA w 2021 roku.

Kontakt dla publiczności i mediów

Karina Czechowicz
Karina Czechowicz
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Agata Plewa