👉 CAVALIADA Warszawa 16-19.11.2023  

Organizator:

SPONSORING

Zostań sponsorem CAVALIADA Tour

.

 

Stań się częścią największego wydarzenia jeździeckiego w tej części Europy!

CZTERY MIASTA, CZTERY KONKURENCJE

CAVALIADA Tour 2023/2024 to największy Tour jeździeckich imprez w Europie. CAVALIADA to cztery miasta: Warszawa, Poznań, Sopot, Kraków i cztery koronne konkurencje jeździeckie na najwyższym poziomie: skoki przez przeszkody, WKKW, ujeżdżenie i powożenie.

SPORT I BIZNES

Jeździectwo to piękny sport, konie są głęboko zakorzenione w naszej kulturze. CAVALIADA łączy ze sobą środowisko sportowe i biznes. Nasi sponsorzy mają do swojej dyspozycji najlepsze, komfortowe miejsca z pełną obsługą kelnerską. Spotkanie biznesowe przy arenie konkursowej, gdzie zawodnicy z całego świata walczą o punkty do światowego rankingu - to nasza propozycja.

TYSIĄCE LUDZI W JEDNYM MIEJSCU

CAVALIADA Tour jest najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem jeździeckim organizowanym w Polsce. Każdego roku trybuny wypełniają się po brzegi, a sprzedaż biletów kończy się przed rozpoczęciem wydarzenia. Logotypy na bandach, przeszkody sponsorskie, telebimy LED - to tylko niektóre nośniki widoczne na arenie głównej.

NAJWIĘKSZE TARGI W POLSCE

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, to miejsce przyciąga tysiące osób. Strefa targowa jest powierzchnią dostępną dla naszych sponsorów, to bardzo dobre miejsce do bezpośredniego kontaktu z klientem lub na ekspozycję odpowiedniej reklamy.

TRANSMISJA LIVE

CAVALIADA Tour jest transmitowana w TVP i TVP Sport, co zdecydowanie zwiększa zasięg ekspozycji Państwa marki. W każdej lokalizacji tworzymy również własne studio na potrzeby transmisji PPV. Studio jest bardzo dobrym miejscem by dotrzeć do tych osób, które nie mogły odwiedzić wydarzenia osobiście.

BRANDING WOKÓŁ WYDARZENIA

Dobre zaprezentowanie naszych sponsorów jest dla nas priorytetem. Do dyspozycji naszych partnerów są powierzchnie na terenie wydarzenia, stopka sponsorska w grafice kampanii outdoorowej, informacje publikowane za pośrednictwem naszych social mediów i wiele innych miejsc, z którymi mają styczność zarówno zwiedzający jak i zawodnicy.

CEREMONIE DEKORACJI

Najważniejszym momentem CAVALIADY są ceremonie dekoracji, odbywają się po zakończeniu każdego konkursu. Dekoracja to specjalna chwila dla naszych partnerów, to bezpośredni kontakt z najlepszymi zawodnikami, chwila dla fotoreporterów i wspomnienie, które pozostanie z nami na długo.

STREFA VIP

Zapewniamy przestrzeń zarezerwowaną wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP. Miejsce to jest oddzielone od areny głównej oraz publiczności. Strefa VIP to dobre miejsce na spotkania biznesowe oraz poznanie ciekawych osób z różnych środowisk.

EKWIWALENT REKLAMOWY

Liczby mówią same za siebie! W CAVALIADA Tour 2018/2019 ekwiwalent reklamowy wyniósł 14 000 000 zł dla 4 lokalizacji. W CAVALIADA Tour 2019/2020 ekwiwalent wyniósł 11 100 000 zł dla 3 lokalizacji. Jako zespół mocno dbamy o PR i zasięgi organizowanego przez nas wydarzenia.

SOCIAL MEDIA

CAVALIADA to również najbardziej rozpoznawalne wydarzenie w mediach społecznościowych. Nasza społeczność to tysiące osób #wearecavaliada. Facebookowy profil CAVALIADA obserwuje ponad 89 000 osób, Instagram ponad 69 000, nasze konto na YouTube subskrybuje ponad 5 950 osób. Od niedawna jesteśmy nawet na TikToku, gdzie obserwuje nas ponad 49 000 osób.

Masz pytania? Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt

Filip Szafarek
Filip Szafarek
Maciej Stroiński
Maciej Stroiński