Organizator:

Czym jest CAVALIADA EXPO?

Podziel się

CAVALIADA Expo - topowe marki jeździeckie, sklepy i producenci, kilkadziesiąt stoisk, CAVALIADA Shop - jednym słowem zakupy na najwyższym poziomie!

SPRAWDZ WYSTAWCÓW Z POPRZEDNICH EDYCJI! 

Wystawcy Warszawa 2023 Wystawcy Poznań 2023 Wystawcy Sopot 2024 Wystawcy Kraków 2024

 

Strefa Expo jest nieodłączną częścią każdej CAVALIADY.

Corocznie pośród Wystawców znajdziemy firmy z różnych branż związanych z jeździectwem – od sprzętu jeździeckiego przez odzież jeździecką, pasze i suplementy po maszyny i urządzenia wykorzystywane w pracach stajennych i transporcie koni.  Szeroka oferta, możliwość porównania ofert i zrealizowania zakupów czyni to miejsce niezwykle interesującym dla naszych zwiedzających.

Ale CAVALIADA Expo to nie tylko strefa sprzedażowa. 

 

Zobacz co jeszcze dzieje się na Strefie!  

 

Strefa EXPO to nieodłączna część każdej CAVALIADY! W Poznaniu przyjmuje ona formę Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, największych w tej części Europy! W pozostałych lokalizacjach mniejsza liczba stoisk ulokowana jest bezpośrednio przy wejściach na trybuny.

Pokaz mody jeździeckiej to nowy punkt programu podczas CAVALIADY Poznań. Znani influencerzy ze świata koni zaprezentowali najnowsze trendy w modzie jeździeckiej 2022!

MEET THE STARS to seria spotkań z gwiazdami jeździectwa, podczas których fani mogą zadawać im pytania, zebrać autografy czy zdjęcia.

Chcesz zostać częścią niezwykłego wydarzenia? Zapraszamy do kontaktu! 

Koordynatorka Strefy EXPO

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk