ENTRY:

👉 CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 - Main Entry from Aleje Interferie 1  

Organizator:

CZYM JEST CAVALIADA EXPO

Podziel się

CAVALIADA EXPO - zobacz co dzieje się na Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich podczas wydarzenia w każdym mieście!


CAVALIADA Expo to obowiązkowy punkt dla każdego kibica CAVALIADY!

Cztery dni wydarzenia, to nie tylko konkurencje jeździeckie, ale też bogata oferta wystawców i wiele form rozrywki.

Zobacz miejsce, gdzie biznes łączy się z pasją! 


POZNAŃ

Ze wszystkich czterech miast całego Touru, to właśnie w stolicy Wielkopolski CAVALIADA Expo jest największa i najbardziej urozmaicona - pojawia się wiele atrakcji, jak zupełna nowość w programie czyli pokaz mody, strefa z największymi nazwiskami jeździectwa, strefa wypoczynkowa i gastronomiczna oraz specjalnie wyznaczona sterfa dla dzieci. 

Blisko 34 000 fanów jeździectwa, znani zawodnicy oraz hodowcy koni zainteresowani ofertą wystawienniczą.
Ponad 100 wystawców, w tym producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów jeździeckich, pasz, suplementów czy preparatów do pielęgnacji koni.


WARSZAWA

Oprócz wielu konkursów proponowanych w programie, nie mniej ważną częścią całego wydarzenia są Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Oprócz stałych firm, które pojawiają się na CAVALIADZIE każdego roku, za każdym razem można zauważyć "nowe twarze", które proponują zwiedzającym coraz ciekawsze propozycje produktowe.


SOPOT

Każdego roku podczas CAVALIADY Sopot pojawia się bogaty program wydarzeń, który obejmuje cały dzień, stąd pewność organizatorów, że nikt nie będzie się nudził! 
Codziennie odbywają się niezwykle widowiskowe konkursy, a także pokazy, które stanowią pozasportową część wydarzenia. 

Wszyscy kibice z chęcią odwiedzają również część Expo, na której znajduje się wiele atrakcji, które z pewnością urozmaicają dzień spędzony na wydarzeniu. 

Tematyka Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz aktywną formą wypoczynku: odzież, sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa i usługi.


KRAKÓW

Co roku w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce wszyscy miłośnicy jeździectwa spotykają się podczas czterech wyjątkowych dni wydarzania. 

Każdy uczestnik CAVALIADY ma okazję zobaczyć starcia wysokiej klasy zawodników, podziwiać pokazy akrobatyczne oraz przejść się wśród stoisk najelpszych wystawców i zapoznać z różnorodną ofertą podczas Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. 


CAVALIADA Summer Świnoujście

Zaplanuj swój pobyt na targach podczas CAVALIADY Summer w Świnoujściu 2023 - najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu jeździeckim w Polsce! 


W czerwcu 2023 roku zobaczymy się na najszerszej plaży w Polsce - w Świnoujściu.
W ramach wydarzenia planowana jest organizacja 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Powożeniu oraz Woltyżerce.
Poza częścią sportową nie zabraknie ciekawych pokazów oraz Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.
W najbliższych tygodniach będziemy zwiększać ilość informacji dotyczących programu, atrakcji oraz przebiegu samego wydarzenia. 

#

TARGI SPRZĘTU I AKCESORIÓW JEŹDZIECKICH

Największe w tej części Europy targi branży jeździeckiej. Dziesiątki tysiecy fanów jeździectwa, znani zawodnicy oraz hodowcy koni zainteresowani ofertą wystawienniczą. Wielu wystawców, w tym producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów jeździeckich, pasz, suplementów czy preparatów do pielęgnacji koni.

#

POKAZY MODY (nowość w Poznaniu)

Zdecydowanie warta uwagi część programu, która przyciągnęła tłumy. Podczas poznańskiej CAVALIADY zorganizowano pokaz mody, na którym znani influencerzy ze świata koni zaprezentowali najnowsze trendy w modzie jeździeckiej 2022.

#

MEET THE STARS

Czyli strefa spotkań ze znanymi nazwiskami w świecie jeździectwa! To idelana szansa, aby porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

#

STREFA DLA DZIECI

W Poznaniu, na najmłodszych czeka m.in. Pawilon Polskiej Hodowli, gdzie można spotkać się z hodowcami oraz ich końmi oraz specjalnie wyznaczona strefa dla dzieci. W każdym mieście uruchomiony zostaje też darmowy program dla szkół - grupy szkolne korzystają nie tylko z możliwości obejrzenia największych zawodów jeździeckich w Polsce. W programie zwiedzania nie brakuje również spotkań z wystawcami.

Kontakt dla wystawców

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk