Program dla szkół i przedszkoli

Piątek, 8 marca 2019

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania CAVALIADY Warszawa. Piątek, 8 marca to dzień, w którym zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne, które po uprzednim zgłoszeniu, będą mogły odwiedzić teren CAVALIADY Warszawa. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.

Na trasie zwiedzania znajdą się m.in.:

  • podziwianie zmagań jeźdźców podczas konkursów na arenie głównej oraz arenie pokazowej,
  • ekspozycja Targów Sprzętu Jeździeckiego
  • Pawilon Polskiej Hodowli
  • Strefa Dziecka

Na małych zwiedzających czekać będzie porządna dawka wiedzy dotyczącej koni - opiekun wprowadzi zwiedzających w świat opieki i pielęgnacji nad tymi zwierzętami oraz sportu jeździeckiego.

Zwiedzanie ekspozycji ma charakter fakultatywny i nie nosi cech programu edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej w rozumieniu przepisów ustawy o systemie oświaty. Trasa zwiedzania będzie dostosowana do aktualnie trwających atrakcji.

Więcej informacji TUTAJ

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów na CAVALIADĘ!

Targi

Ponad 100 wystawców zaprezentuje swoją ofertę. W hali targowej nr 6 znajdziemy największy wybór sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Producenci oraz dystrybutorzy zaprezentują uczestnikom targów premiery, sezonowe oferty na zimę i nie tylko.