Program dla szkół i przedszkoli

Piątek, 13 marca 2020

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania CAVALIADY Warszawa. Piątek, 13 marca to dzień, w którym zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne, w godzinach od 9.00 do 15.00 będą mogły odwiedzić teren CAVALIADY Warszawa.

Jak zgłosić grupę?

  1. Zapoznaj się z regulaminem -> REGULAMIN
  2. Wypełnij, wydrukuj, podpisz formularz zgłoszeń i wyślij skan na adres: cavaliadadzieci@grupamtp.pl

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Liczba szkół i miejsc ograniczona! Kontakt: karolina.nestoruk@grupamtp.pl

Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.

Na trasie zwiedzania znajdą się m.in.:

  • podziwianie zmagań jeźdźców podczas konkursów na arenie głównej oraz arenie pokazowej,
  • ekspozycja Targów Sprzętu Jeździeckiego
  • Pawilon Polskiej Hodowli
  • Strefa Dziecka

Na małych zwiedzających czekać będzie porządna dawka wiedzy dotyczącej koni - opiekun wprowadzi zwiedzających w świat opieki i pielęgnacji nad tymi zwierzętami oraz sportu jeździeckiego.

Zwiedzanie ekspozycji ma charakter fakultatywny i nie nosi cech programu edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej w rozumieniu przepisów ustawy o systemie oświaty. Trasa zwiedzania będzie dostosowana do aktualnie trwających atrakcji.

 

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów na CAVALIADĘ!

Targi

Ponad 100 wystawców zaprezentuje swoją ofertę. W hali targowej nr 6 znajdziemy największy wybór sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Producenci oraz dystrybutorzy zaprezentują uczestnikom targów premiery, sezonowe oferty na zimę i nie tylko.