ENTRY:

👉 CAVALIADA Summer Świnoujście 2023 - Main Entry from Aleje Interferie 1  

Organizator:

AKTUALNOŚCI

23-05-23 Podnosimy poziom sportowy

Nadchodzący cykl CAVALIADY 2023/2024 odbędzie się na wyższym poziomie sportowym. Organizatorzy złożyli wnioski do Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej które zostały zaakceptowane, o zwiększenie rangi wszystkich czterech lokalizacji: Warszawy, Poznania, Sopotu oraz Krakowa.

Zobacz więcej

10-05-23 Z Baborówka do Paryża, drużynowa kwalifikacja do IO w WKKW.

XV edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko to przede wszystkim szansa dla reprezentantów Polski w WKKW na zdobycie drużynowej kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, ale także kwalifikacja do CAVALIADY Summer dla zawodników powożenia. Dowiedz się więcej o zawodnikach i programie, a w dniach...

Zobacz więcej

30-03-23 Bariery i podwójna sztafeta – nowości w programie CSI

Letnia, wyjątkowa edycja CAVALIADY, która w dniach 22-25 czerwca odbędzie się na plaży w Świnoujściu wymaga wyjątkowego programu. Już dziś wiadomo, co organizatorzy zaplanowali dla zawodników i kibiców najbardziej popularnej konkurencji jeździeckiej – skoków przez przeszkody.

Zobacz więcej

24-03-23 Tylko w Świnoujściu – zaprzęgi na plaży

Podczas CAVALIADY Summer, która odbędzie się w dniach 22-25 czerwca na plaży w Świnoujściu oprócz skoków przez przeszkody będzie można podziwiać zawodników powożenia zaprzęgami parokonnymi. Rywalizacja w tej konkurencji zaplanowana jest na piątek, sobotę oraz niedzielę. Nowością będzie niezwykle widowiskowy...

Zobacz więcej

15-03-23 Zostań wystawcą podczas CAVALIADY Summer

CAVALIADA EXPO to miejsce, które jest obowiązkowym punktem dla każdego kibica CAVALIADY. Cztery dni wydarzenia, to nie tylko konkurencje jeździeckie, ale też bogata oferta wystawców i wiele form rozrywki.

Zobacz więcej

15-03-23 Oferta VIP – wydarzenie w prestiżowej przestrzeni

Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie.  Zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet na Trybunę VIP i poczuj się wyjątkowo.

Zobacz więcej