CAVALIADA KRAKÓW 22-25.02.2024 👉 Bilety kupisz na: tobilet.pl 👈  

Organizator:

AKTUALNOŚCI

23-02-24 Neretnieks wygrywa, Skrzyczyński trzeci

Konkurs Dużej Rundy 150 cm z rozgrywką o nagrodę marki LOTTO, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa wygrał Kristaps Neretnieks z Łotwy. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Jarosław Skrzyczyński.

Zobacz więcej

22-02-24 Duża Runda dla Holenderki

Konkurs Dużej Rundy zaliczany do rankingu Longines oraz do finału LEC Pucharu Świata o nagrodę Grupy MTP wygrała Amanda Slagter z Holandii na 11-letnim ogierze Cornet Blue PS. W CAVALIADA Dressage Tour triumfowała Lena Hassmann z Niemiec na Breefood’s Framework.

Zobacz więcej

07-02-24 III edycja CAVALIADY w Sopocie przeszła do historii

Już po raz trzeci Miasto Sopot było gospodarzem największego wydarzenia jeździeckiego w Polsce. Trzecim przystankiem CAVALIADY Tour 2023/2024 była ERGO ARENA, na której wystartowało w sumie 159 zawodników i 231 koni z 6 państw.

Zobacz więcej

04-02-24 Fularczyk nowym liderem

Aleksander Fularczyk po raz drugi sięgnął po zwycięstwo w Sopocie. Tym samym awansował na pozycję lidera rankingu ORLEN Driving Tour.

Zobacz więcej

04-02-24 Lahde wygrywa, Głoskowski trzeci

Dzisiejszy parkur konkursu Grand Prix o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu okazał się bardzo trudny. W rundzie podstawowej kibice na sopockiej ERGO ARENIE zobaczyli tylko trzy bezbłędne przejazdy oraz wiele z jednym, przypadkowym błędem. To spowodowało, że każdy na trybunach...

Zobacz więcej

03-02-24 Nie odpuścimy

V etap ORLEN Driving Tour wygrał Aleksander Fularczyk. Kristaps Neretnieks najlepszy w konkursie Barier.

Zobacz więcej