Organizator:

AKTUALNOŚCI

22-09-22 Po raz XI CAVALIADA w Warszawie

Emocje sportowe na najwyższym poziomie, codzienne bloki pokazowe oraz widowiskowe konkursy specjalne – to wszystko będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji CAVALIADY. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będą Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie na większej niż w zeszłym roku powierzchni...

Zobacz więcej

21-09-22 Zostały tylko 3

Do zakończenia kwalifikacji pozostały zaledwie trzy eliminacje. Rywalizacja o prawo startu w najnowszej edycji CAVALIADY Future trwa.

Zobacz więcej

30-08-22 Lewandowska i Krzeszewska na prowadzeniu

Po Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które były jednocześnie IV kwalifikacją do CAVALIADY Future 2022/2023 prowadzenie utrzymują reprezentantki Klubu Jeździeckiego Akademia Kucania Dawidy - w kategorii Mini złota medalistka grupy A1 Gabriela Lewandowska, a w kategorii Midi Zofia Krzeszewska.

Zobacz więcej

17-08-22 Zofia Krzeszewska na prowadzeniu

Amazonki z Klubu Jeździeckiego Akademia Kucania zdominowały ranking kwalifikacji do CAVALIADA Future. Po raz pierwszy w historii, już teraz kwalifikację otrzymała Zofia Krzeszewska, która zdobyła komplet 60 punktów wygrywając trzy pierwsze etapy.

Zobacz więcej

14-08-22 Mistrzostwa Świata w Herning 2022 z udziałem Polaków

W Mistrzostwach Świata Polskę reprezentowali: Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Aleksandra Szulc, Anna Mierzwińska, Żaneta Skowrońska-Kozubik, Katarzyna Milczarek, Monika Bartyś, Magdalena Cycak, Maciej Bigaj i Dominik Ast.

Zobacz więcej

28-07-22 Kwalifikacje do Paryża 2024

Do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 zostały dwa lata, jednak pierwsze kwalifikacje ruszają już w sierpniu tego roku! Jak uzyskać kwalifikację do Igrzysk w trzech koronnych konkurencjach jeździeckich?

Zobacz więcej