Organizator:

AKTUALNOŚCI

28-03-24 Radosnych Świąt Wielkanocnych 2024

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

24-02-24 Dziś mogło wydarzyć się wszystko

Przedostatni konkurs ORLEN Driving Tour o nagrodę firmy ORLEN, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki wygrywa Weronika Kwiatek i awansuje na drugie miejsce w rankingu przed finałem.

Zobacz więcej

23-02-24 Neretnieks wygrywa, Skrzyczyński trzeci

Konkurs Dużej Rundy 150 cm z rozgrywką o nagrodę marki LOTTO, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa wygrał Kristaps Neretnieks z Łotwy. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Jarosław Skrzyczyński.

Zobacz więcej

22-02-24 Duża Runda dla Holenderki

Konkurs Dużej Rundy zaliczany do rankingu Longines oraz do finału LEC Pucharu Świata o nagrodę Grupy MTP wygrała Amanda Slagter z Holandii na 11-letnim ogierze Cornet Blue PS. W CAVALIADA Dressage Tour triumfowała Lena Hassmann z Niemiec na Breefood’s Framework.

Zobacz więcej

21-02-24 O finał Pucharu Świata w Krakowie

CAVALIADA w Krakowie po raz trzeci jest gospodarzem finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. Zawodnicy walczyć będą o miejsca w pierwszej trójce, która awansuje do Finału Pucharu Świata. Ten odbędzie się w kwietniu w Riyadh (KSA). Kto ma największe szanse na awans?

Zobacz więcej

21-02-24 CAVALIADA Kraków startuje już jutro

Wielki finał CAVALIADA Tour 2023/2024 już jutro rozpocznie się w Krakowie. W przeddzień zawodów do TAURON Areny Kraków zjeżdżają zawodnicy z 17 państw, a przed południem odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca wydarzenie. Dzwonek startowy wybrzmi w czwartek o godzinie 8:00.

Zobacz więcej