Organizator: Grupa MTP

AKTUALNOŚCI

21-09-20 Nowa data CAVALIADA Warszawa 2021

CAVALIADA Warszawa odbędzie się w terminie 11-14.03.2021.

Zobacz więcej

14-09-20 Wojciech Wojcianiec Mistrzem Polski w skokach przez przeszkody

Wojciech Wojcianiec po raz drugi z rzędu zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w skokach przez przeszkody. Drugie miejsce na podium zajął Jarosław Skrzyczyński, a trzecie Krzysztof Ludwiczak. Poznajcie wszystkich medalistów kategorii Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci I, a także najlepsze...

Zobacz więcej

07-09-20 Wróciliśmy do gry – za nami Targi HOBBY, Animal Fest i wystawa Dinozaurów 3D

W sobotę i niedzielę (5-6 września 2020) roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich otworzyliśmy jesienno-zimową serię wydarzeń, które będą się odbywać w sercu Poznania. Za nami weekend pełen pasji w trybie OFFLINE i miłości do zwierząt. Zapraszamy na podsumowanie dwóch dni z HOBBY, Animal Fest...

Zobacz więcej

01-09-20 Druga kwalifikacja CAVALIADA Future: znamy medalistki!

Małgorzata Babczyńska z SKJ Mustang Jaworzno i Natalia Kręgielska z Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek to amazonki, które wraz ze złotym medalem wywalczyły kwalifikację do CAVALIADA Future 2020/2021. Gratulujemy wszystkim medalistom i uczestnikom młodzieżowych mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Zobacz więcej

29-08-20 Polacy na trzecim!

Polacy zajęli trzecie miejsce w Pucharze Narodów WKKW podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials. Czwarte miejsce indywidualnie zajął Mateusz Kiempa na Lassban Radovix.

Zobacz więcej

24-08-20 Wozy strażackie opanowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Blisko 90 wozów strażackich, kontrolowane gaszenie pożarów, kursy pierwszej pomocy dla każdego – to tylko część atrakcji, które towarzyszyły III Ogólnopolskiemu Zlotowi Czerwonych Samochodów. Za nami kolejny weekend pełen wrażeń na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej